Haberin yayım tarihi
2007-04-26
Haberin bulunduğu kategoriler

Atatürk Kupası maç programları belli oldu..

19-20 Mayıs tarihlerinde ev sahipliğini Charleroi Jeunesse Tuque futbol klübünün yapacağı 2007 712. Belçika Atatürk Kupası turnuvasının 2 günlük programı belli oldu.
 
2007 Atatürk Kupasına toplam 12 futbol takımı katılıyor..20 Mayıs Pazar günü yapılacak olan final karşılaşmalarının yanında Liege, Brüksel, Limburg ve Charleroi Vetaran takımlarıda kozlarını paylaşacaklar.
 
2007 Atatürk Kupası final maçı öncesi saat 16.00 da ayrıca Benulux Azerbaycan Karması iele Belçika Türk karması bir dostluk maçı yapacak.
 
2007 Atatürk Kupası futbol maçlarının yanında genç kategorilerin maç ve koşuları iele folklor ve müzik gösterileri de her yıl olduğu gibi bu yılda ayrı bir canlılık katacak..
 
 
19 MAYIS 2007 ATATÜRK KUPASI MAÇ PROGRAMI
 
10.00:  Trabzonspor/Charleroi- Anadolu 95/Brüksel ................................A
10.00:  Jeunesse Turque/Charleroi- Avrasyaspor/Gent............................B

11.30:  Denizlispor/Brüksel- Anadol/Heusden-Zolder...............................A
11.30:  Gençlerbirliği/Zele- Türk Gücü/Beringen.......................................B
 
13.00:   Türk Spor/Anvers- Anadolu 95/Brüksel............. ……………….. .A
13.00:  Avrasyaspor/Gent- Turkse Rangers/Genk....................................B
 
14.30:  Gençlerbirliği/Zele- E. Türk/Houthalen.........................................A
14.30:  Anadol/Heusden-Zolder- Türk Spor/Liège....................................B
 
16.00:  Jeunesse Turque/Charleroi-Turkse Rangers/Genk……………...A
16.00:  Trabzonspor/Charleroi- Türk Spor/Anvers...................................B
 
17.30:  Denizlispor/Brüksel- Türk Spor/Liège..........................................A
17.30:  E. Türk/Houthalen- Türk Gücü/Beringen.....................................B
 
20 MAYIS 2007 ATATÜRK KUPASI PROGRAMI
 
VETERAN MAÇLARI
Takımlar: Liege, Brüksel, Charleroi, Vlaanderen
Not:Maçlar Saat 12.00 den itibaren B sahasında oynanacaktır..
 
YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI
12.00***13.30 yarı final maçı..........................................................................A
 
13.30***14.00 arası Folklor gösterileri............................................................A
 
14.00***15.30 yarı final maçı..........................................................................A
 
15.30***16.00 arası.Gençler kategorisinde koşu.. .........................................A
 
16.00***17.30 arası Belçika Türk Karması-Benelux Azerbaycan Karması ....A
 
16.00***17.30 arası ¾ lük maçı .....................................................................B
 
18.00***20.00 arası/FİNAL MAÇI...................................................................A
 
20.00***den itibaren kupa merasimi..ve Kapanış....
 
Daha geniş bilgi için:
Atatürk Kupası İletişim Dosyası
 
BTSF/Başkan:0479-55 13 28
        Sekreter: 0477-52 16 23
BTSF/Mail: btsf2007@gmail.com 
 
Jeunesse Turque Klübü yöneticileri
 
Başkan: Nazmi Türk: 0475-54 68 97   mail: nazmi@skynet.be 
  
     Behribey Feridun:0477-24 35 09
    Behribey Tacettin: 0475-38 65 66
     Alparslan Ahmet: 0473:59 32 20
 
Klüb Adresi..Rue De La Praille 6250 Roselies/Charleroi


  
  
  
  
  
  
 

Son Haberler

Hits: 9518 Visitors: 3230
Copyright © GUNDEM.be
Site içeriği ve dizaynın tüm hakları GÜNDEM.be websitesine aittir.
Kopyalamak ve izinsiz kullanmak kesinlikle yasaktır.